garanti logo

Acil Kombi Servisi


Sefaköy Kombi Servisi; müşterilerine sınırsız destek sunmak ve yaşadıkları olumsuzlukları en aza indirgemek için acil kombi servis hizmeti vermektedir. Verilen bu hizmetin tek gayesi, insanların kombilerini anında tamir ederek muhtemel problemleri minimuma indirmektir.

Kombi cihazları ve ilgili tesisatları, çeşitli çevresel koşullardan veya yanlış kullanım sonucu oluşan faktörlerden olumsuz etkilenerek arıza oluşturmaktadır. Oluşan bu arıza, kombinin herhangi bir aksamının düzgün çalışmamasına neden olur. Bizler Sefaköy Kombi Servisi olarak, meydana gelen arızayı tespit ediyor ve çalışmalarımızı bu bağlamda sürdürüyoruz. Ayrıca tüm bunları 7/24, süresiz olarak gerçekleştiriyoruz. Sefaköy ve civarındaki tüm bölgelere en geç 1 saat içerisinde ulaşarak kombi bakım hizmetini sunuyoruz.

Bizler, müşterilerimizi her koşulda düşünen ve hizmet sunmayı hedef bilen bir servis olma özelliği taşıyoruz. Müşterilerimizin yaşadıkları problemleri firmamıza ortak ediyor ve çözümü için elimizden geleni en acil şekilde sunuyoruz. Küçükçekmece kombi servisi için kombi ile ilgili her türlü bilgi talebinde bulunmak için  0212 471 44 84 87 numaralı acil destek hattımızı arayabilir ve ilgili firmamızdan kombi servisi hizmet bilgisi alabilirsiniz.
SERVİS ARAMA BUTONU