garanti logo

Küçükçekmece Acil Kombi Servisi

Bizler, müşterilerimizin 7/24 yanında olmak ve en ufak kombi arıza problemleriyle dahi acil olarak ilgilenebilmek adına kurulmuş profesyonel ve tecrübeli bir kombi bakım servisiyiz. Yaptığımız tüm işler çerçevesinde halka hizmet etmek tek gayemizdir.

Bizler Sefaköy kombi servisi olarak; Küçükçekmece, Sefaköy ve civarındaki tüm bölgelere acil kombi servis hizmeti veren bir firmayız. Kombi markası ve türünün önemi olmadan her tür kombi ve kombi tesisatı arızalarına uzman destek sunuyoruz. Müşterilerimizin yaşadıkları bu problemleri profesyonel iş etiği ve çalışma prensibimiz gereği en kısa zamanda alanında tecrübeli ve ilgili takım arkadaşlarımız ile çözüyoruz. Sunmuş olduğumuz acil servis hizmeti ile Sefaköy ve yakınındaki tüm firmalara 1 saat gibi kısa bir sürede ulaşıyor ve arızanızın giderilmesi için teknik destek veriyoruz.

Yaşanılması muhtemel kombi arızalarında izlediğimiz prosedür gereği; iletişimde bulunduğumuz müşterimize anında alanında eğitimli ve tecrübeli kombi teknik servis uzmanlarımızı ilgili bölgeye ulaştırıyoruz. Arıza tespiti yapıyor ve sorunun giderilmesi için kombi ve tesisatı bakıma alıyoruz. Problem çözümü ardından arızanın tekrar yaşanmaması adına gerekli kontrolleri yapıyoruz. Acil kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız 0212 471 44 84 87 acil destek hattımızı arayabilirsiniz.SERVİS ARAMA BUTONU