garanti logo

Sefaköy Bosch Kombi Servisi 471 44 84

Sefaköy Bosch kombi servisi, teknik alt yapısı ve güler yüzlü müşteri hizmetleri kadrosu ile Sefaköy’ün tüm mahalle ve çevresine Bosch kombi servisi hizmeti sağlayan özel bölge servisidir.

Bosch Kombi Bakımı

Bosch Kombi arızalarına dair uygulamaları başarı ile icra eden Sefaköy Bosch Kombi Arıza Servisi, cihazlarınızın tüm ihtiyaç ve gereksinimlerine karşılık verebilecek stok yeterliliğinde olan Bosch yedek parça ve aksesuar deposuna sahip olduğunuz markanın prestijine yakışır çözümleri barındırmaktadır.

Sefaköy ve çevresinde Bosch Kombi teknik Servis bakım ve Bosch kombi arıza onarım taleplerinize hızlı çözümler sunuyoruz. Firmamız, çağrı merkezi ile araç filosunu en kısa zamanda destek istenilen adrese yönlendirebilmektedir.

En Yakın Bosch Servisi

Size en yakın kombi servisiyiz, bir telefon kadar yakınız! 7×24 Servis hizmetimizden faydalanmak için 0212 471 44 84 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterli. En yakın servis ekibimiz adresinize yönlendirilecek ve (aşırı yoğunluk olmadığı taktirde) 1 saat içinde servis vermeye başlayacaktır.

Sefaköy Bosch Kombi Servis Bölgeleri

Atakent Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Sefaköy Mahallesi
Fatih Mahallesi
İnönü Mahallesi
Halkalı Mahallesi
Cennet Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
İkitelli Mahallesi
Yeşilova Mahallesi
Sultanmurat Mahallesi
Teyfikbey Mahallesi

Bosch Kombi Modelleri

Bosch Classic Plus

Bosch Classic Silver

Bosch Comfort

Bosch Exclusive

Bosch Condense

Bosch Kombi Arıza Kodları

Bosch A7 Arıza Kodu: Sıcak kullanım suyu sensörü (DHW-NTC) arızalı.Kullanım suyu sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin,(Sıcaksu NTC sini değiştirin.)
.
Bosch A8 Arıza Kodu: BUS iletişiminde kesinti.Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol edin
.
Bosch b1 Arıza Kodu: Kod anahtarı algılanmıyor.Kod anahtarını yerine doğru takın, numarasını kontrol edin, gerekirse değiştirin.

Bosch b2 veya b3 Arıza Kodu: Dahili hata.Teknik Destek Alınız.

Bosch C6 Arıza Kodu: Fan çalışmıyor.Fan Motoru Arızalı Değiştirin.

Bosch CC Arıza Kodu: Dış hava sensörü algılanmıyor.Dış hava termostatını ve bağl. kablosunu kontrol edin.

Bosch d3 Arıza Kodu: 8 ve 9 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye girmiş.Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.

Bosch d5 Arıza Kodu: Harici (extern) sıcaklık sensörü arızalı (Denge kabı).Harici (extern) sıcaklık sensörünü ve kablolarını kontrol edin.

Bosch E2 Arıza Kodu: Gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı.Sıcaklık sensörünü değiştirin.

Bosch E9 Arıza Kodu: Isı bloğundaki emniyet termostatı (STB), atık gaz emniyet sensörü veya düşük basınç emniyet şalteri devreye girmiş.

Bosch EA Arıza Kodu: Alev algılanmıyor. Kombinizin Gaz giriş vanası açık mı ?
Gaz giriş basıncını, şebeke bağlantısını, ateşleme elektrodu ve kablosunu, iyonizasyon elektrodu ve kablosunu, atık gaz borusunu ve CO2 kontrol edin.

Bosch F0 Arıza Kodu: Dahili hata.Genel Arıza Teknik Destek Alınız.

Bosch F1 Arıza Kodu: Dahili hata.Genel Arıza Teknik Destek Alınız.

Bosch F7 Arıza Kodu: Cihaz kapandığı halde alev algılanmaya devam ediyor.

Bosch FA Arıza Kodları: Gaz kesildiği halde alev algılanmaya devam ediyor. İyonizasyon elektrodunu ve gaz armatürünü kontrol edin. Kondens suyu sifonunu temizleyin. Atık gaz yolu açık mı ?SERVİS ARAMA BUTONU