garanti logo

Sefaköy Kombi Servisi 471 44 84

Sefaköy Kombi Servisi; yılların vermiş olduğu tecrübe ile yenilikçi yaklaşımın dinamiğini birleştiren, kombi arıza ve bakımı yapan bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürdürülen bu faaliyet daha iyi hizmet verme anlayışını geliştirmek adına süresiz kombi servisi hizmetini sunar.

Kombi bakımı, son derece önem arz eden bir konudur. Kombiler, çalışma prensipleri ve oluşturulma mekanizmaları gereği hassas olan cihazlardır. Böyle hassas ve önemli bir cihazın tamiri ve bakımı da aynı derecede özenle yapılması gerekir. Bizler Sefaköy Kombi Servisi olarak; uzman ekibimiz vasıtası ile kombi tamirini ve bakımını son derece detaylıca ve titizlikle yapıyoruz.

Müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermek ve hizmet kalitesini, anlayışını geliştirmek adına 7/24 kombi servis hizmeti veren bir olarak bizler; özellikle Sefaköy ve civarındaki tüm bölgelere 1 saat gibi bir süreyle ulaşıyor ve anında kombi servis hizmetini teknik destek ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Yaşadığınız herhangi bir arızada veya problemde 0212 471 44 84 87 numaralı hattan bizlere ulaşabilir ve teknik destek servis hizmeti alabilirsiniz.SERVİS ARAMA BUTONU