garanti logo

Sefaköy Süsler Kombi Servisi 471 44 87

Sefaköy Süsler kombi servisi, teknik alt yapısı ve güler yüzlü müşteri hizmetleri kadrosu ile Sefaköy’ün tüm mahalle ve çevresine Süsler kombi servisi hizmeti sağlayan özel bölge servisidir.

Süsler Kombi Bakımı

Süsler Kombi arızalarına dair uygulamaları başarı ile icra eden Sefaköy Süsler Kombi Arıza Servisi, cihazlarınızın tüm ihtiyaç ve gereksinimlerine karşılık verebilecek stok yeterliliğinde olan Süsler yedek parça ve aksesuar deposuna sahip olduğunuz markanın prestijine yakışır çözümleri barındırmaktadır.

Sefaköy ve çevresinde Süsler Kombi teknik Servis bakım ve Süsler kombi arıza onarım taleplerinize hızlı çözümler sunuyoruz. Firmamız, çağrı merkezi ile araç filosunu en kısa zamanda destek istenilen adrese yönlendirebilmektedir.

En Yakın Süsler Servisi

Size en yakın kombi servisiyiz, bir telefon kadar yakınız! 7×24 Servis hizmetimizden faydalanmak için 0212 471 44 84 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterli. En yakın servis ekibimiz adresinize yönlendirilecek ve (aşırı yoğunluk olmadığı taktirde) 1 saat içinde servis vermeye başlayacaktır.

Sefaköy Süsler Kombi Servis Bölgeleri

Atakent Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Sefaköy Mahallesi
Fatih Mahallesi
İnönü Mahallesi
Halkalı Mahallesi
Cennet Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
İkitelli Mahallesi
Yeşilova Mahallesi
Sultanmurat Mahallesi
Teyfikbey Mahallesi

Süsler Kombi Arıza Kodları

E0 : Geçici Arıza.

Kombiyi resetleyin, 3 defa resetlediğiniz halde sorun devam ederse kontrol kartı arızalıdır.

E1 : Devrede Su Yok
Kombinin su basıncını kontrol edin. (Tavsiye edilen su barı 1,5 ile 2,0 arasında olmalıdır.)

E2 : Ateşleme arızası ve arıza olduğundaki su sıcaklığı.
Kombinize gelen gaz vananızı kontrol edin. Gaz sayacınızın yanında bulunan gaz vanasının açık olduğundan eminseniz, 3 defa resetleyin. Sorun devam ederse teknik destek alınız.

E3 : Kalorifer suyu arızası.
Kombinizin Kalorifer NTC’sini değiştirin.

E4 : Sıcak su Arızası.
Kombinizin sıcak su NTC’sini değiştirin

E6 : Emniyet modulülü veya hava sisteminde arıza.
Kombinizin emniyet sensörünü kontrol edin, fan motoru veya hava prosostatı kontrol edin. Sorun halen devam ediyorsa kontrol kartınızı değiştirin.SERVİS ARAMA BUTONU